Home INFO Дали Џогани смислија скандалозно неверство за да ја зголемат популарноста!?

Дали Џогани смислија скандалозно неверство за да ја зголемат популарноста!?

реклама:Велигден со Стаф

Со оглед на тоа дека Џоле и Весна Џогани биле фотографирани во едно од кафулињата во Белград како пијат кафе без да се забележи никаков проблем меѓу нив а нивната ќерка безгрижно си играла со другите деца може да се заклучи дека парот во договор со екипата на емисијата „Папарацо лов“ кои го снимија Џоле како се бакнува со нивна долгогодишна пријателка тие намерно изрежирале скандал.

Со оглед на тоа ека нивниот последен хит не помина баш најдобро а за време на пандемијата беа малку подзаборавени голем дел од коментарите на фановите се дека ова го направиле намерно за да се популаризираат и да обезбедат место во медиумите.

Судејки по информацијата дека Весна „му простила“ и дека тоа било само „физичко“ неверство се води на оваа констатација.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------