Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали Александра Пријовиќ е бремена? Еве што изјави нејзината мајка

Дали Александра Пријовиќ е бремена? Еве што изјави нејзината мајка

реклама:Велигден со Стаф

Додека регионалната турнеја на Александра Пријовиќ сеуште е во тек нејзините фанови на социјалните мрежи гласно почнаа да шпекулираат дека пејачката можеби е бремена.

Откако го забележае малото стомаче на пејачката во некои од тесните комбинации тие веднаш се посомневаа дека пејачката можеби е трудна.

Но нејзината мајка која што беше дел од последните концерти веднаш ги демантираше тие информации и за медиумите потврди дека со душа чека тоа да биде вистина но дека сепак информациите не се точни.

Да потсетиме, Александра Пријовиќ продолжува да руши рекорди низ регионот, а по Осиек ѝ следуваат концертите во хрватските градови Риека и Вараждин.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------