Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали Цеца Ражнатовиќ и нејзиното семејство имаат корона ?!

Дали Цеца Ражнатовиќ и нејзиното семејство имаат корона ?!

реклама:G Natural

Како што дознаваат српските медиуми фoлк пејачката Цеца Ражнатовиќ заедно со своето потесно семејство вчера направиле корона тестови по информацијата дека водителката Душица Јаковљевиќ е позитивна на вирусот, а била меѓу гостите на прославата по повод раѓањето на синот на Вељко и Богдана.

„Се тестирам иако немам симптоми,тоа го правам за себе и семејството,фала му на бога симптоми немам“ – изјавила Цеца за медиумите.

Резултатите се очекуваат денеска.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------