Home INFO Фолкерката Сузана Гавазова наздрави покрај базен и во секси костум порача… ...

Фолкерката Сузана Гавазова наздрави покрај базен и во секси костум порача… (ФОТО)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Сузана Гавазова максимално го користи сонцето покрај нејзиниот базен па реши да наздрави и да ги поздрави фановите на својот профил со фотки од тој момент.

Таа изминатиот период беше навистина активна со своите он-лајн концерти за своите фанови а порача и дека со доаѓањето на летото короната полека ќе ја снема и вирусот ќе го победиме заедно со сонцето кое сино свети.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------