Home INFO Дали е ова најбезобразното издание на Јелена Карлеуша? (ФОТО +16)

Дали е ова најбезобразното издание на Јелена Карлеуша? (ФОТО +16)

реклама:G Natural

Ова прашање го постави самата пејачка на своите фанови на Инстаграм откако одбра да постира две фотографии кои се од оние наменети за повозрасната публика и ултра провокативни.

Нема потреба од дополнителни коментари, погледнете ја Карлеуша во најсекси издание до сега.

View this post on Instagram

???? In @prettylittlething ????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------