Home INFO Егзотичен спот и хитовски рефрен, Саша Ковачевиќ со трендинг на Јутјуб

Егзотичен спот и хитовски рефрен, Саша Ковачевиќ со трендинг на Јутјуб

реклама:G Natural

Балканскиот шармер и еден од омилените пејачи на девојките Саша Ковачевиќ по пауза од една година денеска објави нова песна и спот за неговиот нов хит „Пантера“.

Пејачот најави дека има 4 нови песни и спотови кои ќе се најдат на неговиот нов албум а истите ги снимил во Доминиканската Република

За помалку од 24 часа тој има половина милион прегледи, а во целост можете да го видите тука…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------