Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гола фотографија од Луна Џогани, ќе се шокирате каде е сликана (ФОТО)

Гола фотографија од Луна Џогани, ќе се шокирате каде е сликана (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Во палатата на реалното шоу „Задруга“ никогаш не е досадно, постојано расправии па и тепачки, вчера имавме можност да погледнеме колку се интимни Луна и Марко под јорган а вече денеска балканските медиуми објавија слика со Луна од тоалет.

Камерите во палатата се буквално секаде и во чекор ги пратат сите натпреварувачи, па дури и додека извршуваат физиолошки потреби.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------