Home INFO Дали е ова најбизарната реклама со Дедо Мраз снимена досега (видео)

Дали е ова најбизарната реклама со Дедо Мраз снимена досега (видео)

реклама:G Natural

Нема потреба да ја објаснуваме и прераскажуваме, само погледнете ја рекламата.

Освен што е смешна, рекламава истовремено е и една од најбизарните досега.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------