Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали е ова новата љубов на Јелена Карлеуша?

Дали е ова новата љубов на Јелена Карлеуша?

реклама:Лето во Банско

По неколку месечната борба за зачувување на бракот Јелена Карлеуша не успеа да го задржи Душко покрај себе.

И понатаму продолжи да биде провокативна на социјалните мрежи но како што изјави неодамна секое утро се буди сама.

Неодамна се пошегува на социјалните мрежи со една од апликациите каде што покрај нејзиното лице се појави ликот на Кање Вест па го сподели додавајки: “Внимавај што ќе посакаш”.

Неодамна се пишуваше за симпатиите меѓу нив двајца кога тој ја имаше заследено на Инстаграм а таа се фотографираше гола со неговите патики.

Како ли ќе заврши оваа виртуелна љубов ке покаже времето.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------