Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали голата Нивес Целзиус ќе им донесе среќа на хрватските фудбалери (фото+16))

Дали голата Нивес Целзиус ќе им донесе среќа на хрватските фудбалери (фото+16))

реклама:G Natural

Веќе е познато дека социјалните мрежи кои што ги користи хрватската старлета Нивес Целзиус се преплавени со нејзини разголени фотографии и нејзините фанови се навикнати да очекуваат провокативни изненадувања од неа.

Па така Нивес реши да ги изненади обожавателите но и да даде свој придонес за хрватските фудбалери и да им посака среќа со своите атрибути.

Дали ќе биде успешно или не ќе дознаеме утре во натпреварот за третото место на Мундијалот во Катар.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------