Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали новиот конечно ќе ја смири, Парис Хилтон повторно запросена

Дали новиот конечно ќе ја смири, Парис Хилтон повторно запросена

реклама:G Natural

Со дијамантски прстен вреден 2 милиона долари токму на нејзиниот 40 роденден Парис Хилтон ќе си ја проба среќата по четврти пат.

Свршенимот Картер Реум, со кого е во врска околу една година, клекна на колено и ја побара да му биде сопруга.

Веста за запросувањето на Парис на приватен остров беше споделена во средата наутро и веќе е бум ширум светот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------