Home INFO Дали последниот скандал ќе влијае на синот на Северина?!

Дали последниот скандал ќе влијае на синот на Северина?!

реклама:G Natural

Милан Поповиќ, бившиот сопруг на Северина и татко на најзиниот син, се огласи во јавноста по новиот скандал на пејачката со нејзините голи фотографии.

“Загрижувачки е како некој кој имал лошо искуство со приватни фотографии кои излегле во јавност, повторно дозволува да биде толку неодговорен и истото да се повтори. Пред се како родител на дете кое неодамна почна да оди во улилиште.
Повторно прави компромитирачки фотографии кои можат да излезат во јавност а сето ова може многу да му наштети на нашиот син. Не навлегувам во тоа кој ги објавил и од каде се појавија фотографиите во јавност, но мене вакви фотки не ми праќаше! – изјави Поповиќ за српските медиуми.

На прашањето како ќе го заштити малиот Александар од овој скандал, српскиот бизнисмен јасно одговорил

“Не можам да го заштитам од целава ситуација. Се консултирав со детски психолог за да знам како да се ангажирам и да му помогнам на нашето дете доколку биде потребно”.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------