Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали Станија за врската со Асмин добила 30 000 евра?!

Дали Станија за врската со Асмин добила 30 000 евра?!

реклама:Лето во Банско

Главна тема низ порталите на балканот е скандалозната врска на старлетата Станија и бизнисменот Асмин.

Скандалите започнаа кога негова бивша сопруга влезе во реалното шоу „Елита“ и ја откри нивната врска а потоа и кога Станија ја оконча врската заради тајна комуникација и неверство на Асмин.

Новите пикантесии се појавуваат секојдневно па она што денеска е актуелно по изјавата на Иван Маринковиќ (бившиот на Гоца Тржан кој живее по реални шоуа со години) е дека старлетата добила 30 000 евра за да биде со Асмин.

Овие шокантни тврдења сеуште никој не ги негирал но оќигледно оваа афера ќе продолжи уште по скандалозно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------