Home INFO Дали ви се допаѓа? Оваа убавица е во врска со Бред Пит

Дали ви се допаѓа? Оваа убавица е во врска со Бред Пит

реклама:G Natural

Според американските таблоиди, педесет и шест годишниот холивудски актер Бред Пит има нова девојка.

Станува збор за Германката Никол Потуралски, која пред објавата дека се забавува со Пит беше анонимна за пошироката јавност.

Потуралски се занимава со менакенство, а од актерот е помлада дури 29 години.

По разводот со Анџелина Џоли во 2016 година, Бред Пит беше љубовно поврзуван со дизајнерката на накит и холистичка исцелителка Сет Хари Калса, со глумицата Алија Шокат и професорката Нери Оксман.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------