Home INFO Дали за ова е виновна Анџелина Џоли: Синовите му зададоа тежок удар...

Дали за ова е виновна Анџелина Џоли: Синовите му зададоа тежок удар на Бред Пит

реклама:G Natural

По двегодишна борба за старателство над децата, некогаш најславната двојка Анџелина Џоли и Бред Пит конечно се договориле околу деталите за старателство над нивните деца.

Децата остануваат да живеат со мајката. но останатите детали од договорот не и се познати на јавноста. Се појави шпекулација дека Бред Пит ќе може да ги гледа децата само за одредени празници.

Овој Божиќ, сите биолишки и посвоени деца на бившите сопружници требало да престојуваат кај својот татко. Но неговите синови 17 годишниот Медокс и 15 годишниот Пакс одбиле да го посетат актерот и одлучиле празникот да го пројдат со својата мајка.

Ова бил болен удар за Бред кој се трудел што повеќе време да проаѓа со своите деца и да учествува во нивното воспитување, открил извор за US Weekly.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------