Home INFO Ким Кардашијан доби божиќен подарок вреден 14 милиони долари!

Ким Кардашијан доби божиќен подарок вреден 14 милиони долари!

реклама:Велигден со Стаф

Празничниов период кај некои од познатите личности во светот реултираше со трошење на астрономски суми за божиќни подароци.

На врвот на оваа листа е раперот и продуцент Кание Вест кој најмногу го олесни својот новчаник периодов.

За својата сакана сопруга Ким Кардашијан, Кание подготвил подарок вреден 14 милиони евра.
Станува збор за луксузен стан во елитниот дел од Мајами Бич, пренесува Page Six.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------