Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Данијела Мартиновиќ со емотивна порака се огласи на социјалните мрежи по раскинувањето...

Данијела Мартиновиќ со емотивна порака се огласи на социјалните мрежи по раскинувањето со Грашо

24
реклама:Лето во Банско

По 24 годишна цврста љубовна врска Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо ја раскинаа својата врска и решија да се разделат за сега без многу помпезности и скандали.

За сега и двајцата молчат и не даваат изјава во медиумите.

Даниела заради промоција на нејзиниот спот сепак реши да напише статус на својот Фејбук заблагодарувајки се на фановите за поддршката:

-„Дека љубовта навистина не се откажува, ми покажавте токму вие“, напиша таа.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------