Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Данијела Мартиновиќ се врати на музичката сцена зад себе оставајќи го скандалот...

Данијела Мартиновиќ се врати на музичката сцена зад себе оставајќи го скандалот со Грашо

реклама:Лето во Банско

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ по турбулентниот период во нејзиниот љубовен живот и азделбата со петар Грашо очекувано утеха најде во сосздавање нова музика и дружба со своите фанови.

Дека и понатаму е омилена пејачка покажуваат и топ листите каде што на голем дел од нив е на првата позиција со новата песна.

Заблагодарувајки се на своите фанови таа на Инстаграм напиша:

„Ви благодарам. Животот нека ви биде Фортуната… вашата Данијела“, порача таа и го сподели спотот на стори.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------