Home INFO Дара Бубамара доби коментар од синот на новата слика во танга на...

Дара Бубамара доби коментар од синот на новата слика во танга на Инстаграм

реклама:G Natural

Кога е во прашање фолк пејачката Дара Бубамара ништо неможе да не изненади, но овој коментар и последната секси фотографија на Дара ги излуде фановите.

Имено на своите Инстаграм фанови Дара им подарила нова фотографија во црн костум за капење со танга, покрај жешките коментари з на големо изненадување се појави коментар и од нејзиниот 10 годишен син, кој напишал:

kosta_1002 -Мамо најјака си!

На што пејачката му одговорила дека го сака најмногу.

Прочитајте и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------