Home ШОУ БИЗз Балкан Бујните гради повторно на мегдан, Карлеуша се врати во форма

Бујните гради повторно на мегдан, Карлеуша се врати во форма

реклама:Лето во Банско

Откако имаше турбулетен период со секс скандалот и смртта на нејзината мајка Јелена Карлеуша беше помалку присутна на социјалните мрежи но секојдневно актуелна во медиумите.

Но изгледа дека времето лечи се, па така пејачката повторно се врати на својот Инстаграм профил и провокативните нејзини фотографии.

Овој пат „сефте“ реши да направи со фотка каде што е без прслук a нејзините гради повторно се во преден план и за што изнуди предизвика лавина коментари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------