Home INFO Дара Бубамара на свадба кај колешка се појави полу гола /ФОТО/

Дара Бубамара на свадба кај колешка се појави полу гола /ФОТО/

реклама:Велигден со Стаф

Фолк пејачката Дара Бубамара беше дел од гостите на луксуната свадба на Данијела Кариќ.

И повторно реши да ги шокира сите со голотија и секси изглед. Имено таа за оваа прилика одбрала проѕирен комбинизон под кој носи само танга, која што ништо не покрива.

Гостите весели … 🙂

(фото: Телеграф/Никола Томиќ)
(фото: Телеграф/Никола Томиќ)
РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------