Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дара Бубамара пак закачи казна, еве кој е нејзиниот нов прекршок

Дара Бубамара пак закачи казна, еве кој е нејзиниот нов прекршок

реклама:Велигден со Стаф

Вчера на автопатот Белград – Ниш кај Нов Белград, фолк пејачката Дара Бубамара повторно доби казна за непрописно управување со автомобил.

Овој пат пејачката со својот мерцедес возела на лентата за запирање па полицијата морала да ја запре и санкционира.

Колкава казна ќе добие ќе одлучат во прекршочна но со оглед на тоа дека прекршоците на Дара и се секојдневие сигурно не баш и е гале за тоа…

Не и доаѓа памет! Дара Бубамара повторно шиба на автопат и рока песни од Брена (видео)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------