Home INFO Јелена Карлеуша ја „здрмала“ швалерката на нејзиниот сопруг Душко

Јелена Карлеуша ја „здрмала“ швалерката на нејзиниот сопруг Душко

реклама:G Natural

Како и секогаш кога се во прашање сите скандали и овој пат Јелена Карлеуша ги земала работите во свои раце, по скандалот дека нејзиниот сопруг се гледал со позната водителка која што била проститутка.

Таа откако дознала за ова и пред да објават медиумите на сите начини се обидела да ги сокрие овие информации да излезат во јавност.

Веднаш и се јавила на водителката и и се заканила дека веднаш треба да престане да комуницира со Душко и да негира дека некогаш била со него.

Водителката се исплашила и и ветила дека ќе направи како што таа бара – велат извори за српските медиуми.

Јелена Карлеуша во нов скандал, Душко ја изневерувал со позната водителка

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------