Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дарко Лазиќ лумпува со старлети а свршеницата со исповед во медиумите (фото)

Дарко Лазиќ лумпува со старлети а свршеницата со исповед во медиумите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако пред неколку месеци започнаа кавгите меѓу Дарко Лазиќ и неговата втора свршеница Марина секојдневно во јавноста се пишува за нов скандал од страна на пејачот.

Се чини дека Дарко живее 100 на саат па неговото однесување им пречи на сите негови блиски, семејството а и на Марина.

Тој постојано не бил дома, ниту па и јавувал каде оди и кога ќе се врати, на врата секојдневно тропале извршители а чашата ја прелила и новата фотографија на социјалните мрежи каде што Дарко е со непознати старлети сам на јахта.

марина за српските портали изјавила дека веќе 4 месеци не живеат заедно со Дарко и дека нема намера да се мажи за него. Ужива со нивното заедничко дете Алексеј и живее кај своите родители.

Дали ова конечно ќе го опамети Дарко или и оваа врска же заврши драматично останува да видиме…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------