Home INFO Дарко Лазиќ го откри името на неродениот син /ФОТО/

Дарко Лазиќ го откри името на неродениот син /ФОТО/

реклама:Велигден со Стаф

Откако за време на новогодишните празници беше пуштен на домашно лекување по тешката сообраќајна несреќа која што ја доживеа во октомври минатата година во домот на Дарко Лазиќ има навистина среќни моменти.

Познатиот пејач овие новогодишни празнични денови ги поминува и со новата свршеница Марина Гагиќ.

Парот во моментов не се одвојува па така на својот профил Марина објави и фотографија на која се гледа колку двајцата се вљубени и уживаат заедно.

Инаку тие чекаат син кој одлучиле да го крстат Михајло.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------