Home INFO Непријатна сцена за време на доделувањето на „Златниот глобус“ /ВИДЕО/

Непријатна сцена за време на доделувањето на „Златниот глобус“ /ВИДЕО/

реклама:Велигден со Стаф

На вчерашното издание на Златен глобус холивудскиот актер Рами Малек кој доби едно од признанијата за филмот „Bohemian Rhapsody“ наградата му ја додели Никол Кидман.

Меѓутоа овде намаше да биде ништо чудно доколку непријатниот момент како Никол го игнорира Малек некој не го снимеше и го објави на социјалните мрежи.

По прогласувањето на најдобриот филм продуцентите и тимот останаа на бината кратко да поразговараат со актерката а нив им се придружи и Рами.

Но наместо спонтан меѓусебен разговор од Никол добија свртен грб, а актерот успеа да и ја допре само раката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------