Home INFO Со скандалозна фотогрaфија Јелена Карлеуша го честиташе Божиќ /ФОТО/

Со скандалозна фотогрaфија Јелена Карлеуша го честиташе Божиќ /ФОТО/

реклама:G Natural

И повторно со нов скандал се појави Јелена Карлеуша која што овој пат ги шокираше фановите со својата божиќна честитка на Твитер.

На фотографијата која што ја постираше таа на едната страна е Цеца облечена во бело во црква а од другата страна на фотографијата е приказ од сатанат во вид на жена во црно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------