Home INFO Дарко Лазиќ не сака развод, бившата сопруга го обвинува колку е неодговорен...

Дарко Лазиќ не сака развод, бившата сопруга го обвинува колку е неодговорен родител

реклама:G Natural

Бившата сопруга на Дарко Лазиќ за српскиот „Блиц“ иако е во среќна врска и размислува повторно да стапи во брак овој пат со Данијел Недељковиќ, сепак има еден броблем за да го направи тоа.

Имено како што таа истакнала на социјалните мрежи и споделила со јавноста е дека Дарко Лазиќ не сакал да и го потпише документот за развод.

Како што вели таа не ги знаела причините за тоа бидејки ниту гледањето на неговата ќерка не бил никогаш проблем, можел да ја види кога сака.

Она што го истакнала Ана е дека на Лорена била сеуште мала за да ја свати оваа ситуација но и дека воопшто не и паднало тешко што татко и не живее со нив бидејки и кога биле заедно тој бил нон стоп на работа и отсутен од дома, па и не поминувале многу време заедно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------