Home INFO Викторија збеснала, Бекамови во брачна криза заради Рита Ора?!

Викторија збеснала, Бекамови во брачна криза заради Рита Ора?!

реклама:G Natural

Еден од најомилените и најозборувани светски парови Викторија и Дејвид Бекам повторно се во центрот на таблоидите со гласините дека наводно се разведуваат.

И овој пат светските медиуми го третираат нивниот брак дека е во криза но овој пат заради 2 годишната британска пејачка Рита Ора.

Имено Рита пред извесно време разменила неколку пораки со 1 годишниот син на парот а изминатиот период тоа го направил и Дејвид.

Како што пренесува Клоусер, 44 годишната Викторија збеснала кога дознала за тие пораки но она што уште повеке ја вознемирило се повторните наслови во медиумите дека тие се разведуваат.

Рита Ора на овие гласини изјавила дека никогаш е би направила такво нешто и дека Викторија и Дејвид ги почитува бескрајно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------