Home INFO Дарко Лазиќ повторно ја има веста на денот: Нов пресврт во животот...

Дарко Лазиќ повторно ја има веста на денот: Нов пресврт во животот на пејачот

реклама:Велигден со Стаф

Изминатиов месец, веста за состојбата на Дарко Лазиќ беше топ тема во сите медиуми од регионот.
Се типуваше за неговото здравје, се изнесуваа детали од минатото на пејачот.

Денес конечно познатиот фолк пејач е актуелен со убава вест.

Дарко ќе стане татко по втор пат!

Марина Гагиќ е во седмата недела од својата бременост а оваа информација за Блиц ја потврдила и мајката на Лазиќ.

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by darkolazic (@lazardarkovic91) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------