Home INFO ВИДЕО: Долго ќе се памети ова фрлање на бидермаер

ВИДЕО: Долго ќе се памети ова фрлање на бидермаер

реклама:G Natural

Денот на венчавката за многумина е најубавиот ден во животот.

Сите се среќни кога работите одат според планот, но постојат моменти кои се случуваат непланирано.

Како и на секоја венчавка, и на оваа дошло ред за фрлање на бидермаерот. Сепак, никој од гостите, па ни самата невеста не можела да замисли дека ова ќе се случи.

Нејзината венчавка ќе влезе во историјата. Таа постигнала полн погодок.

Погледнете.РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------