Home INFO Дарко Лазиќ во празнична атмосфера го објави полот на бебето /ВИДЕО+ФОТО/

Дарко Лазиќ во празнична атмосфера го објави полот на бебето /ВИДЕО+ФОТО/

реклама:G Natural

И додека закрепнува од повредите кои што ги доби од тешката сообраќајна несреќа пејачот Дарко Лазиќ има причина плус да се радува на празниците и годината која што доаѓа бидејки ќе стане татко по втор пат.

Неговата втора сопруга Марина и тој ја соопштија оваа вест пред извесен период, а она што го открија на последната празнична фотографија е и полот на бебето.

По првата ќеркичка следната година Дарко ќе стане татко на син.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------