Home ШОУ БИЗз Мак сцена Новогодишна бајка во домот на водителката Лила Филиповска /ВИДЕО/

Новогодишна бајка во домот на водителката Лила Филиповска /ВИДЕО/

реклама:G Natural

И покрај многуте предновогодишни ангажмани сепак традиционално со посебен ритуал како што таа вели, Лила Филиповска ја накити свјата елка и видеото со нејзината декорација го сподели со своите фанови.

Во својот пост додаде дека иако со мало задоцнување со посебен ритуал во кој што ужива и помош од нејзиниот син и годинава се погрижила да ја накити својата елка и дом со прекрасни декорации.

Полека но сигурно новогодишната магија ги зафати сите јавни личности, па не ја скокна ниту Лила. 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------