Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дејвид Бекам се жали: Мојава жена секој ден јаде иста храна цели...

Дејвид Бекам се жали: Мојава жена секој ден јаде иста храна цели 25 години

реклама:Велигден со Стаф

Во неодамнешниот подкаст River Cafe Table 4, Дејвид Бекам призна дека неговата сопруга за да изгледа постојано исто 25 години јаде иста храна.

Тој признал дека Викторија јадела само риба на скара и зеленчук и дека не отстапува од тоа години наназад.

Тој на шега призна и дека со задоволство сака да биде сам дома затоа што тогаш како што кажал може да се опушти и да јаде што сака.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------