Home INFO Идентична комбинација, сите би го посакале стилот на Цеца и Анастасија (фото)

Идентична комбинација, сите би го посакале стилот на Цеца и Анастасија (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако Цеца го надмина корона вирусот и нејзиниот последен тест покажа дека е негативна таа реши малку да се опушти и да се забавува во новоотворениот ресторан „Лафает“ во Белград.

Таму нејзината ќерка ја искористи можноста да ја изненади макја си па и го честиташе јавно роденденот.

А она за што сите зборуваат низ медиумите на балканот е нивната идентична комбинаија со исти панталони.

На кого пдобро му стојат на мајката или на ќерката видете сами….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------