Home INFO Дејвид и Викторија Бекам параноични, градат подземен тунел во својот дом

Дејвид и Викторија Бекам параноични, градат подземен тунел во својот дом

реклама:G Natural

Очигледно семејството Бекам по неколкуте ситуации со провалници и сигурносни проблеми во нивниот дом повеќе неможат да се смират и постојан се во страв.

Популарната брачна двојка планира да изгради подземен тунел, кој би ја поврзал спалната соба со нивната гаража за луксузни автомобили. На тој начин тие би можеле да имаат еден вид план за бегство доколку се загрози нивната безбедност.

Покрај тоа, тие побарале од општинскиот совет да им даде безбедносна колиба, односно место каде што би можеле да се засолнат доколку избегаат од куќата. Куќата на Бекамови, која е нивно карантинско светилиште, вреди осум милиони долари. Исто така, има тениско игралиште, куќа на дрво и базен.

„Предложениот проект вклучува премин што би се градел под куќата, а би ја поврзувал спалната со гаражата“, пишуваат странските медиуми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------