Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дечкото на Цеца објави фотки од времето кога бил модел, фановите откачија...

Дечкото на Цеца објави фотки од времето кога бил модел, фановите откачија (фото)

реклама:G Natural

Богдан Срејовиќ се повеќе е присутен во медиумите и ја привлекува јавноста врз себе откако беше откриена неговата љубовна врска со Цеца Ражнатовиќ.

Тие и понатаму уживаат во времето поминато заедно и изгледаат како заљубени тинејџери.

Она за што денеска пишуваат медиумите на балканот се фотографиите кои Богдан ги објави на својот Инстаграм а се од врмето кога тој бил модел во 2011 година.

Како изгледал тоја во младоста на модните писти видете од неколкуте постови и фотки на Богдан….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------