Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дечкото на Хали Бери по грешка објави нејзини голи фотки, фановите во...

Дечкото на Хали Бери по грешка објави нејзини голи фотки, фановите во шок (фото)

реклама:G Natural

Музичарот Ван Хант кој што е веќе четири години дечко на актерката Хали Бери по грешка објави на социјалните мрежи фотка со неговата гола девојка.

Сакајки да и честита на својата мајка, Ван погрешил и ја постирал сликата од својата раголена девојка.

Нормално дека следачите тоа го забележаа ба веќе беше доцна за корекција па едноставно тој само додаде:

„Среќен Ден на мајката од дното на… моето срце… Ср*ње, не требаше да го објавам ова! Но… Мора да признаете дека овој задник треба да биде токму таму“, напиша музичарот

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------