Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Денот на вљубените Лепа Брена и Боба го прславија во Мајами со...

Денот на вљубените Лепа Брена и Боба го прславија во Мајами со уште еден познат пар (фото)

реклама:Лето во Банско

Лепа Брена заедно со сопругот Боба Живоиновиќ денот на вљубените го просавија во луксузен ресторан во Мајами, но на нивната вечера им се придружил уште еден познат пар и нивни добри пријатели актерот Драган Бјелогрлиќ и неговата сопруга Маја кои токму на овој ден прославувале 25 години од брак.

Оваа убава атмосвера решија да ја овековешат со заедничка фотка која Брена ја објави на Инстаграм, а може да се заклучи дека си поминале одличнои весело.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------