Home INFO Депресивно е: На фановите не им се допадна домот на Ким Кардашијан

Депресивно е: На фановите не им се допадна домот на Ким Кардашијан

реклама:Велигден со Стаф

По разводот со Канје Вест, познатата инфлуенсерка и риалити ѕвезда Ким Кардашијан за фановите ги отвори вратите од својот дом.

„Работи во куќата што ме прават среќна“, напиша таа во описот на објавата а на фотографиите се гледа дневната соба, спалната соба и дел од бањата.

На голем дел од фановите не им се допадна ентериерот на Ким, особено што се е во слична боја.

„Дом без душа, мавзолеј!„ „Како можеш да живееш на вакво место, изгледа како лудница!„

„Како во затвор„, „Изгледа толку депресивно„, „Твојата куќа изгледа многу празна„, се samo дел од коментарите.

Од друга страна, некои сепак беа воодушевени од домот на Кардашијан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------