Home INFO Десет милиони лајкови: Нетот гори кога Кајли Џенер ќе се разголи (фото)

Десет милиони лајкови: Нетот гори кога Кајли Џенер ќе се разголи (фото)

реклама:G Natural

Кајли Џенер, ужива во одморот на Бахамите со својата ќерка.

Најмладата милијардерка и сестра на Ким Кардашијан ја искористи приликата да ги покаже своите атрибути.

Џенер позираше во бикини од познат бренд, а до израз дојде нејзиното прекрасно обликувано тело.

За само неколку часа, фотографијата на Кајли имаше над 10 милиони допаѓања.

View this post on Instagram

what’s meant for me will always be ????

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

“Празник за очи” – напишал под фотографијата еден од нејзините фанови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------