Home INFO Ќерката на Јелена Карлеуша стана јутјуберка (видео)

Ќерката на Јелена Карлеуша стана јутјуберка (видео)

реклама:G Natural

Во повеќе наврати, пејачката Јелена Карлеуша јавно ги критикуваше јутјуберите.

“Моите ќерки ги гледаат тие глупости, јутјубери, блогери и останати будалаштини. Им кажав дека ќе ги толерирам уште многу малку само затоа што сеуште се мали, но срам ми е моите деца да ги слушаат тие глупости. Кога ќе пораснат сигурно ќе се срамат што ова ги интересирало”, изјавила Карлеуша во една прилика.

Сепак, коментарите на пејачката паѓаат во вода, бидејќи нејзината постара ќерка Атина отвори свој канал на ЈуТјуб.

Атина е доста популарна и на Инстаграм, а на Јутјуб го објави своето прво видео “Запознавање со Атина”,

View this post on Instagram

❄️❄️❄️#beauty #snow #photography

A post shared by ???????????????? (@atinatosic_) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------