Home INFO Каква свекрва, таква снаа: Богдана Ражњатовиќ поубава од било кога (видео)

Каква свекрва, таква снаа: Богдана Ражњатовиќ поубава од било кога (видео)

реклама:G Natural

Неодамна, синот на пејачката Цеца Ражњатовиќ, Вељко, стапи во брак со Богдана Родиќ.

Додека Вељко е преокупиран со тренинзи, младата девојка ужива во шестиот месец од бременоста. Друштво и прават нејзините сестри и преслатките домашни миленици.

Погледнете го видеото, Богдана изгледа поубаво од било кога!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------