Home INFO Девојка се струпули на бината на митинг на Шилегов (видео)

Девојка се струпули на бината на митинг на Шилегов (видео)

реклама:G Natural

Предизборната кампања започна, па кандидатите за претстојните локални избори побрзаа да ги претстават своите програми и ветувања.

Вчеравечер во Кисела Вода средба со граѓаните оствари Петре Шилегов, но она што остана во фокусот на јавноста е една од девојките која стоеше веднаш зад неговиот грб.

Имено додека Шилегов говори пред граѓаните за идните проекти, девојката зад него одеднаш падна.

На помош на и пристапија дел од присутните, и помогнаа да стане па беше однесена настрана од подиумот

Засега нема информации каква е состојбата на девојката и што точно се случило.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------