Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Девојката на синот на Лепа Брена е вистинска бомба, Виктор постојано ја...

Девојката на синот на Лепа Брена е вистинска бомба, Виктор постојано ја објавува на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

На својот Инстаграм профил Виктор Живоиновиќ синот на Лепа Брена се почесто објавува фотографии и видеа од неговата девојка Сандра па со тоа постојано ги провоцира балканските медиуми да шпекулираат за нив.

Тој неодамна во изјава за еден медиум кажал дека има само 22 години и сеуште нема план да се жени, дека сака прво да се реализира како Виктор Живоиновиќ па потоа ќе размислувал за жена деца.

Тој додал дека во врската им оди одлично и дека со Сандра постојано се заедно, но дека сеуште е рано за заеднички живот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------