Home INFO Џастин Бибер и официјално потврди дека се венчал со Хејли, манекенката се...

Џастин Бибер и официјално потврди дека се венчал со Хејли, манекенката се пофали со новото презиме

фото: Инстаграм
реклама:G Natural

По свршувачката летоска на Бахамите откако беа во врска само еден месец, Џастин Бибер и неговата сега веќе жена Хејли Болдвин објавија на социјалните мрежи дека се венчале и дека Хајди го земала неговото презиме.

Имено пејачот оваа недела на Инстаграм на својата фотографија каде што ја држи Хејли за рака напишал: „Жена ми е феноменална“…

View this post on Instagram

My wife is awesome

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

за да Хејли веднаш потоа го смени своето презиме во Бибер.

View this post on Instagram

absolute best friend.

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------