Home INFO По три пропаднати брака Борис Новковиќ чека трето дете со 27 години...

По три пропаднати брака Борис Новковиќ чека трето дете со 27 години помлада манекенка

реклама:G Natural

Дека годините ништо не му можат Борис Новковиќ (50) покажа пред некоја година кога по разводот од својата бивша сопруга во 2011 година, ја обелодени врската со доста помладата манекендка Ирис Волф (23).

Она што дополнително ќе го подмлади во годините што доаѓаат е неговото ново дете кое што го очекува со Ирис, која што информација денеска ја обелоденија хрватските медиуми.

Тој веќе има два сина Ноа и Бона од неговиот брак со втората сопруга Луција.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------