Home INFO Стигна принова! Семејството на Цеца Ражнатовиќ доби уште еден член (видео)

Стигна принова! Семејството на Цеца Ражнатовиќ доби уште еден член (видео)

реклама:Велигден со Стаф

По веридбата на Богдана и Ваљко, фол пејачката Цеца обелодени уште една убава вест.

Имено во семејната куќа доаѓа уште еден член на кој што неможе да му одолее никој во семејството.

Познато е дека Анастасија и Вељко како и нивната мајка обожуваат животни па со сигурнос кученцето Мајкиќе биде супер додаток.

Цеца го претстави на социјалните мрежи облечен во празничен стил, а фановите не ја пропуштија приликата да и честитаат.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------