Home INFO Џастин Бибер остана без својот заштитен знак!

Џастин Бибер остана без својот заштитен знак!

реклама:G Natural

Џастин Бибер решил да промени се што може во животот.
Тајно се ожени со манекенката, а сега го доведе во прашање и својот личен опис.

Имено долгата плава коса по која што беше препознатлив отиде во заборав.
Пејачот се истрижил скоро на нула.

„Не разбирам зошто ја пушташе косата долга ако секако ќе ја избричиш“, е само еден од многуте коментари кои ги доби на своја сметка за свјата нова фризура.

Не е познато што го навело пејачот на волку драстична промена, но секако неговиот заштитен знак ќе остане во сеќавање, барем за сега.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------