Home INFO ДИРЕКТНО ОД МАЛДИВИ: Карлеуша на забавно возење со велосипед заедно со своите...

ДИРЕКТНО ОД МАЛДИВИ: Карлеуша на забавно возење со велосипед заедно со своите ќерки

реклама:G Natural

Пејачката Јелена Карлеуша замина на патување од соништата, па како и што се очекуваше со сите свои фанови сподели видео како се забавува таму.

РАЈ НА ЗЕМЈАТА: Еве каде отпатува Карлеуша со своите ќерки

Таа со ќерките Ника и Атина отпатува на егзотична дестинација, а во прашање се Малдивите. Она што Јелена го правеше покрај уживање на плажа е и возење велосипед, несекојдневна работа барем за Карлеуша која што ја сподели на социјалните мрежи.

Погледенете како Јелена се забавува со своите ќерки…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------